Post będzie dotyczył mojej stylizacji:
bluzka: It Girls -40sm
blazer -bonjour bizou-6sd
torebka - voile -42sm
leginsy- basic-40sm
buty- stardesign Fashion -90 sm
bransoletka- special offer-0sm
Podoba wam się ?
Skomentujecie?
PS.OGŁASZAM KONKURS NA NAJAKTYWNIEJSZĄ OSOBE NA BLOGU .
KTO BĘDZIE SIĘ NAJWIĘCEJ UDZIELAŁ(ZAPRASZAŁ DO OBSERWOWANIA,PISAŁ KOMENTARZE ITP.) OTRZYMA NAGRODĘ W WYSOKOŚCI DO 100SM




