środa, 16 stycznia 2013

stylizacja

Post będzie dotyczył mojej stylizacji:
bluzka: It Girls -40sm
blazer -bonjour bizou-6sd
torebka - voile -42sm
leginsy- basic-40sm
buty- stardesign Fashion -90 sm
bransoletka- special offer-0sm

Podoba wam się ?
Skomentujecie?



PS.OGŁASZAM KONKURS NA NAJAKTYWNIEJSZĄ OSOBE NA BLOGU .
KTO BĘDZIE SIĘ NAJWIĘCEJ UDZIELAŁ(ZAPRASZAŁ DO OBSERWOWANIA,PISAŁ KOMENTARZE ITP.) OTRZYMA NAGRODĘ W WYSOKOŚCI DO 100SM

Darmowe okulary

1. Wejdź na www.brazilsurf.info
2. W okienko proxy wklej www.stardoll.com/br/contest/view.php?id=3768
3. Zaloguj się i weź udział w konkursie.
 

Wróciłam...

Po długiej przerwie wróciłam na bloga z wieloma interesującymi pomysłami :)


sobota, 25 sierpnia 2012